Hakkımızda

ŞEMA A.Ş. olarak 1997 yılından beri imalat, proje ve işletmecilik alanlarındaki tecrübelerimiz ile şantiye deneyimlerimizi bir araya getirerek kurumsal olma yolunda sağlam adımlarla yol aldığımız makine üretim sektöründe firmamız; tecrübeli kadrosu ve modern teknik donanımıyla siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizde ve yanındadır.

ŞEMA A.Ş. Endüstriyel Jet Pulse Toz Filtreleri, Gaz Arıtma ve Koku Giderme Filtreleri, Endüstriyel Vantilatörler, Mikronize Öğütme Tesisleri, Yapı Kimyasalları Tesisleri, Beton Santrali, Asfalt Plenti, Paketleme Makinaları ve Kırma Eleme Tesisleri imalatında Türkiye'nin önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Kalitesi ve işine verdiği önemle hem yurt içinde hem de yurt dışında kurduğu tesislerle hızla büyümeye devam etmektedir.

Firmamız, üretim aşamasında CE, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 uluslararası standartları uygulaması ve Kurulum sonrası servis için sürekli eğitimi sağlanan tecrübeli personel kadrosu ile kurulumunu yaptığı anahtar teslim tesis ağı sürekli artmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin artan taleplerine cevap verebilmek, teknolojik gelişmelere öncü olmak ve nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda marka olarak dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla yarışmak.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz
Toplum ve Müşteri Odaklılık
Üretkenlik
Çevreye Duyarlılık
Kaynak Yönetimi ve Verimlilik
Toplam Kalite Yönetimi
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Adalet ve Gerçekçilik