Anasayfa >FİRMA PROFİLİ >Hakkımızda >ŞE-MA MAKİNE filtre ve fan imalatı sektörüne 1997 yılında ‘ Kavacıklı İş Merkezinde’ bulunan proje ofisinde ilk adımını attı.


   Ardından kısa sürede yeni atılımlarla harekete geçen firmamız 1998’de İvedik Organize Sanayi Bölgesinde ki yeni imalâthanesine taşındı ve filtre sektörüne girdiği günden bu yana daima kalite odaklı çalışmak suretiyle kısa sürede ismini duyurdu.
Geçen yılları boş geçirmeyen ŞE-MA MAKİNE dünyanın önde gelen kalite belgelendirme kuruluşlarından biri olan TSA tarafından “ISO 9001:2008 Kalite Belgesi” ne layık görülerek kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirdi.


    Yükseliş hızından bir an bile ödün vermeden ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan firmamız artık imalâthanesine sığmaz oldu ve ikinci bir atölyesini yine İvedik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçirdi. Eskisine oranla 3 kat kadar daha büyük bir alana kurulu olan yeni tesislerini kurmak ŞE-MA MAKİNE’de büyük bir rehavet uyandıracağına, daha büyük işler yapma arzusu uyandırdı. Ve bu arzu ile müşterilerine layık olan hizmeti daha büyük bir kapasite ile yapmaya karar verdi.
Yeni bir girişimle Paketleme Makinası,Separatör, Wet-Scrubber (Sulu Toz Tutma Filtresi) imalatına da başlayan firmamız kısa süre içinde bu ürünleri geliştirerek müşterilerine daha kapsamlı bir hizmet vermeye başladı.


   Bilimin açtığı yolda son hızla ilerleyen ŞE-MA MAKİNE yine bilimin ışığında hareket ederek filtrelerini çevre kirliğine yol açmayacak ve değerli toz ve gazların max derecede geri dönüşümünü sağlayacak şekilde tasarlar.


   ŞE-MA MAKİNE olarak bütün kadromuzla yaptığımız işin çevre ve hava temizliğinin ne derece etkisi olduğunun bilincinde büyük bir özveri ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekte ve çevre temizliği üzerindeki etkinliğimizin haklı gururunu yaşamaktayız.


   SEVKİYAT
Sevkiyatlarında genellikle kamyon ve tırlar ile ürünün, müşterinin eline en sağlam şekilde ulaşabilmesi için konusunda uzman kadromuz eşliğinde sabitlenerek sevk edilir. 


   SATIŞ SONRASI DESTEK
ŞE-MA MAKİNA özeni ile eğitilmiş, filtre konusunda uzmanlaşmış kadrolar tarafından siz müşterilerine ticaretin her noktasında yardımcı olur ve hiçbir zaman yanılmamanız için sizlere gerekli bilgileri temin eder.


   Ayrıca 7gün 24 saat boyunca hizmet veren, filtreler hakkında her türlü doğru bilgiyi alabileceğiniz, internet adresimizden (www.semamak.com) ulaşabileceğiniz ürün arama motoru da sizlere sanal ortamdan devamlı destek sağlar.
ŞE-MA MAKİNA’nın satış sonrasında da verdiği sınırsız destek ile gözünüz arkada kalmaz, işinizi yaparken hep diğerlerine göre bir değil birkaç adım ileride olursunuz.
Önceden beri duyurduğumuz gibi yine diyoruz ki…


   Biz kısa sürede bunları başardık.
Her geçen gün bir önceki günümüzle yarışarak, teknolojiden aldığımız ışıkla,
birbirimizden ve müşterilerimizden aldığımız güçle,
daha iyisini daha fazlasını üretmeye, müşteri memnuniyetini en yüksek değerde tutarak büyümeye, gerek çalışanlarımız gerek müşterilerimiz arasına daha fazla gülümseyen yüzler katmaya söz verdik.


   ŞE-MA MAKİNE olarak sözümüzü tuttuk ve 2009 yılında siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek amacıyla 2.500 m²’lik yeni fabrikamıza taşındık.


MERKEZ : Cevat Dündar Caddesi Kavacıklı İş Merkezi No : 15/20
                                                                                       Ostim / ANKARA
TELEFON  :  (0312) 385 25 16
FAX              : (0312) 385 48 17


FABRİKA : İstanbul Yolu 25.Km Modern Keresteciler Sitesi 23. Sokak No : 4 
                                                                                                        KAZAN / ANKARA

TELEFON :  (0312) 815 25 16-17
FAX            :  (0312) 815 25 18

 

 
Bize Ulaşın

Cevat Dündar Caddesi Kavacıklı İş Merkezi No : 15/20 / Ostim / ANKARA / TÜRKİYE
Haberler

Copyright © 2010 Şema Makina. Tüm Hakları Saklıdır.
0.01350 sn.
Eya Depolama
Eya Depolama stanbul
zmir Evden Eve Nakliyat
zmir Evden Eve
Eya Depolama